Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Tarjouspyynnöissä pyydämme käyttämään lomaketta sivulla Tarjouspyyntö.

Laskutustiedot

Teräsasennus Toivonen Oy
Y-tunnus 0835742-6

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: TE003708357426
Välittäjän tunnus: 003701011385

Paperilaskut
PL1329
02066 DOCUSCAN

PDF-laskut sähköpostiin
tieto_pl1329@xbs-salo.com

Käynti ja postiosoitteet

Myynti, tarjouslaskenta ja hallinto

Tiilipojanlenkki 4
01720 VANTAA

Tuotanto

Heikkiläntie 140
21840 KARINAINEN
Puh. 02 486 3458
tarjouspyynnot@terasasennustoivonen.fi

Toimitusjohtaja

Petri Forsström
Puh. 050 554 2208
petri.forsstrom@terasasennustoivonen.fi
Vantaa

Tuotantopäällikkö

Ossi Mäkilä
puh. 050 301 0809
ossi.makila@terasasennustoivonen.fi
Kyrö (Karinainen)

Tuotantopäällikkö

Ville Toivonen
Puh. 050 352 0301
ville.toivonen@terasasennustoivonen.fi
Karinainen

Laskentainsinööri

Hannu Tuomi
Puh. 040 551 9989
hannu.tuomi@terasasennustoivonen.fi
Vantaa

Asennuspäällikkö

Miska Raivio
Puh. 040 746 0091
miska.raivio@terasasennustoivonen.fi
Vantaa

Projektipäällikkö

Markus Portman
Puh. 0400 608 067
markus.portman@terasasennustoivonen.fi
Vantaa

Projektipäällikkö

Johannes Karjalainen
Puh. 050 533 4793
johannes.karjalainen@terasasennustoivonen.fi
Vantaa

Projektipäällikkö

Osmo Aaltonen
Puh. 040 835 9780
osmo.aaltonen@terasasennustoivonen.fi
Karinainen